Žižkovské zahrady
Žižkovské zahrady
Žižkovské zahrady
Žižkovské zahrady
/ 04
Žižkovské zahrady

Žižkovské zahrady

Prémiové městské bydlení bez kompromisů

Místo
Praha 3 - Žižkov
Volných bytů
100 z 204
Prodáno
51 %
Kolaudace
Q4/2026
Stav
V prodeji

O projektu

Projekt prémiového bydlení u parku Vítkov nabídne všechny výhody živého místa i klid a soukromí.

Žižkovské zahrady jsou citlivě zasazeny na okraj parku Vítkov do vlastní zelené zahrady. Ke každému bytu náleží ozeleněná terasa, balkon nebo terasa s jedinečnými výhledy na celou Prahu i okolní parky.

Moderní & Udržitelné

Vedle kvalitní architektury a vysokých standardů provedení jsou samozřejmostí i moderní a ekologické prvky, jako je příprava na dobíjení pro elektromobily, pohodlné podzemní parkování, venkovní žaluzie, rekuperace nebo akumulace vody na zalévání zeleně. Všechny domy navíc splňují standardy energetické třídy B.

Komfortní rezidenční provedení

Velkou výhodou bydlení v Žižkovských zahradách jsou polosoukromá venkovní zákoutí lákající k odpočinku. Ve společných vnitřních prostorech jsou obyvatelům bytů k dispozici recepce, kočárkárny a kolárna s mytím pro kola a psí mazlíčky. Směrem do Hartigovy ulice nabídne dům komerční parter se službami, kavárnou a dalšími obchody.

Bez kompromisů

Strategická poloha a vynikajicí dopravní dostupnost dělají z Žižkovských zahrad místo, odkud se kamkoliv dostanete rychle a pohodlně.

Vyberte byt

Poznejte okolí Žižkovských zahrad

Poznejte okolí Žižkovských zahrad

Zamilujte se do místa, které je plné života a pulzující energie, a zároveň nabízí soukromý prostor stranou všeho a všech. Kdykoliv budete chtít, Žižkovské zahrady se stanou vaší osobní oázou uprostřed ruchu velkoměsta.

Poznejte okolí Žižkovských zahrad
Poznejte okolí Žižkovských zahrad
Poznejte okolí Žižkovských zahrad

Benefity

Oblíbená lokalita pražského Žižkova, jen pár kroků od Vítkovského parku, umožní vychutnat si klid a zeleň, aniž byste museli opouštět pohodlí města. Sportovní i odpočinkové aktivity nabízejí přilehlé parky a venkovní sportoviště, v dosahu máte kulturu, restaurace a veškerou občanskou vybavenost.

Zelené parky

V bezprostřední blízkosti projektu se nachází park Vítkov. V docházkové vzdálenosti je rovněž les Krejcárek a parky Židovské pece a Parukářka.

MHD 10 minut do centra

Díky autobusovým a tramvajovým zastávkám můžete být za pár minut v Karlíně, na Floře nebo přímo v centru Prahy.

Obchody a restaurace

V nedalekém obchodním centru Atrium Flóra pak najdete vše pod jednou střechou, včetně multikina.

Sportovní areál Pražačka

Na své si zde přijdou všichni, kteří si chtějí zahrát fotbal, basketbal, volejbal, nohejbal, nebo tenis, zacvičit si v posilovně, zaplavat si nebo vyzkoušet atletický trénink.