Podmínky a prohlášení

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.cpirezidence.cz (dále jen „Stránky“) odpovídá společnost CPI Services, a.s., IČO: 28474651 se sídlem Purkyňova 2121/3, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 14758 vedená u Městského soudu v Praze, jako provozovatel těchto internetových stránek (dále jen „Provozovatel“).

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující:

 • Provozovatelem a vlastníkem Stránek www.cpirezidence.cz je Provozovatel.

 • Tyto podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem používání a podmínkami Stránek.

 • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.

 • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění.

 • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na tomto webu jsou pouze informativní povahy.

 • Vizualizace, grafická zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám. Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace.

 • Veškerý obsah na webových stránkách projektu včetně uvedení kupní ceny s DPH není návrhem na uzavření smlouvy (rezervační, budoucí kupní, kupní) na koupi jednotek zde inzerovaných. Kupní ceny zde uvedené jsou cenami orientačními, společnost CPI Services, a.s., si vyhrazuje právo na změnu kupní ceny. Kupní cena bude závazně sjednána uzavřením smlouvy (rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy nebo kupní smlouvy).

 • Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv předrezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Beru na vědomí a souhlasím s tím, že tzv. předrezervace (tj. nezávazná rezervace s platností 5 dní) není platně uskutečněna do doby, než mi prodejce e-mailem potvrdí, že předrezervaci učinil. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.

 • Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.

 • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.

 • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích.Stránky byly testovány pro prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari a Opera. Pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu.