Zahraďák
Zahraďák
Zahraďák
/ 03

Zahraďák

Registrujte se k předprodeji

Místo
Praha 10 - Hostivař
Kolaudace
Stav
V připravě

O projektu

Připravovaný projekt na rozhraní městských částí prahy 10 a 15.

Zahraďák nabídne v několika realizačních etapách šestnáct bytových domů s přibližně tisícovkou nových nadčasových bytů v rozdílných dispozicích, ve kterých je kladen důraz především na efektivní využití prostoru. K bytům náleží balkon, terasa nebo předzahrádka, parkovací stání a sklepní kóje.

Do města i z města za pár minut

Tramvajová zastávka je prakticky před domem a na stanici metra Skalka, vzdálenou cca 1,5 km, je to jen pár minut. Nedaleko je také nájezd na Jižní spojku a nová stanice vlakového nádraží Zahradní Město či Hostivař.

Veřejný prostor s hřišti a posilovnou

Přirozeným centrem a místem pro relax je oplocené multifunkční sportovní hřiště. V rámci areálu jsou umístěny herní prvky pro malé i větší děti. Navíc zde bude umístěno workoutové hřiště pro dospělé.

Zelený domov

V rámci celého areálu vysadíme více než sto nových stromů a několik tisíc dalších okrasných rostlin a keřů. U každého domu bude zabudovaná podzemní retenční nádrž pro zachytávání dešťové vody ze střech, kterou bude možno využít pro šetrné zalévání.

Městské bydlení s přírodou na dosah

Městské bydlení s přírodou na dosah

Rozhraní pražských městských částí Zahradní Město a Hostivař je místem, které čerpá všechny výhody velkoměsta, jakými jsou skvělá dopravní dostupnost, nedaleká nákupní centra, dostatek sportovišť, ale i přírody a množství rekreační i naučné zábavy, jež se nachází v přírodním parku Hostivař.

Městské bydlení s přírodou na dosah
Městské bydlení s přírodou na dosah
Městské bydlení s přírodou na dosah

Lokalita

Obchodní centrum, rozsáhlý hostivařský lesopark s přehradou nebo vyhledávaný sportovní areál Hamr, oblíbené golfové hřiště Hostivař, cyklotrasy i dostupná zdravotní péče. Ze Zahraďáku 17 budete mít po ruce vše ke spokojenému bydlení.

50 m

Tramvajová zastávka - Sídliště Zahradní Město

1,1 km

Vlaková stanice - Zahradní Město

1,5 km

Hostivařská přehrada

1 km

VIVO! Hostivař