Date 28. 2. 2024

Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

„Žižkovské zahrady vyrostou na samém okraji parku Vítkov ve vlastní zelené zahradě. Každá bytová jednotka bude mít navíc svoji ozeleněnou nebo klasickou terasu, případně balkon, většina z nich s výhledem na Prahu či okolní parky. Díky tomu nabídneme zdejším obyvatelům jedinečnou kombinaci pulzujícího velkoměsta i klidu za dveřmi domova,“ vysvětluje Milena Zavadilová, ředitelka prodejního oddělení CPI Rezidence.

Finální podoba projektu nese rukopis studia MS architekti pod vedením hlavního architekta Michala Šourka. „Žižkovské zahrady citlivě a s respektem reagují na historický vývoj území a zároveň plně odrážejí charakter místní zástavby. Směrem do parku Vítkova se stavba rozevírá a opticky se s parkem propojuje. Opačným směrem k ulici Hartigova projekt nabídne komerční prostory přístupné z náměstí, čímž vznikne obchodní parter doplněný o loubí,“ popisuje klíčové charakteristiky výstavby architekt Michal Šourek.

V nejnovějším projektu CPI Rezidence je kladen důraz na vysoce kvalitní architektonické provedení a využití pokročilých stavebních technologií. Zároveň zde nebude chybět celá řada prvků podporujících environmentální šetrnost stavby jako je například příprava na dobíjení pro elektromobily, podzemní parkování, venkovní žaluzie, rekuperace nebo akumulace vody na zalévání zeleně. Projekt splňuje standardy energetické třídy B.

Celá idea Žižkovských zahrad stojí na myšlence vybudování klidného zázemí na pozadí městského ruchu na dosah samotného centra metropole. Příjemným atributem bydlení budou proto polosoukromá venkovní zákoutí lákající k odpočinku. Ve společných vnitřních prostorách se pak počítá s celou řadou služeb zvyšujících komfort majitelů zdejších bytů – k dispozici jim bude recepce, stejně jako kočárkárny a kolárna s mytím pro kola a psí mazlíčky.

Více informací najdete na webu zizkovskezahrady.cz.

Novinky

Další novinky

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Date 4. 10. 2023
image
-3 % z kupní ceny bytu

S potěšením vám oznamujeme, že pokud bude schválen aktuálně diskutovaný vládní návrh na snížení DPH pro byty o velikosti do 120 mz 15 % na 12 % a nabude platnosti od 1. ledna 2024, uplatníme toto 3% snížení kupní ceny i na byt, který u nás zakoupíte ještě v letošním roce.

Poradit