Date 16. 5. 2021

Získali jsme platné územní rozhodnutípro projekt Zahraďák 17 v pražské Hostivaři

Získali jsme platné územní rozhodnutípro projekt Zahraďák 17 v pražské Hostivaři

Připravovaný obytný soubor Zahraďák 17 na rozhraní městských částí Prahy 10 a 15 získal platné územní rozhodnutí. Postupně zde v několika realizačních etapách vyroste nová obytná čtvrť s cca 1000 nových kvalitních bytů od malých 1+kk až po velké byty 4+kk.

Území bývalého areálu továrny Praga nedaleko vodní nádrže Hostivař je místem s mimořádným potenciálem pro přeměnu na plnohodnotnou městskou čtvrť. Ta bude vybudována tak, aby poskytovala maximální všestranný komfort a variabilitu z hlediska pohybu a prostupnosti pro pěší a bude navržena pro bydlení nejširšího věkového i sociálního spektra. Pro jednotlivce a bezdětné dvojice všech věkových kategorií i pro potřeby plnohodnotného rodinného bydlení, včetně nadstandardních bytů v blízkosti parku v jihovýchodní části území. V rámci území bude také situováno několik dětských hřišť, sportoviště a je počítáno i s občanskou vybaveností.

V první realizační etapě bude postaven 8 podlažní bytový dům s celkem 83 byty s dispozicemi od 1+kk až po velké byty 4+kk včetně několika mezonetových bytů. Zahájení prodeje je plánováno do konce tohoto roku.

Novinky

Další novinky

Date 22. 11. 2023
image
Dny otevřených dveří

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 24. a 25. listopadu od 9:00 do 15:00 hodin. 

Date 4. 10. 2023
image
-3 % z kupní ceny bytu

S potěšením vám oznamujeme, že pokud bude schválen aktuálně diskutovaný vládní návrh na snížení DPH pro byty o velikosti do 120 mz 15 % na 12 % a nabude platnosti od 1. ledna 2024, uplatníme toto 3% snížení kupní ceny i na byt, který u nás zakoupíte ještě v letošním roce.

Date 2. 10. 2023
image
Zvýhodněná cenová nabídka na vybrané byty projektu Kolbenova park

Využijte aktuální časově omezenou akční nabídku na byty z chodu C4. Při koupi bytu v rámci této akce nyní získáte slevu 100 tisíc Kč včetně DPH. 

Poradit