Date 16. 5. 2021

Získali jsme platné územní rozhodnutípro projekt Zahraďák 17 v pražské Hostivaři

Získali jsme platné územní rozhodnutípro projekt Zahraďák 17 v pražské Hostivaři

Připravovaný obytný soubor Zahraďák 17 na rozhraní městských částí Prahy 10 a 15 získal platné územní rozhodnutí. Postupně zde v několika realizačních etapách vyroste nová obytná čtvrť s cca 1000 nových kvalitních bytů od malých 1+kk až po velké byty 4+kk.

Území bývalého areálu továrny Praga nedaleko vodní nádrže Hostivař je místem s mimořádným potenciálem pro přeměnu na plnohodnotnou městskou čtvrť. Ta bude vybudována tak, aby poskytovala maximální všestranný komfort a variabilitu z hlediska pohybu a prostupnosti pro pěší a bude navržena pro bydlení nejširšího věkového i sociálního spektra. Pro jednotlivce a bezdětné dvojice všech věkových kategorií i pro potřeby plnohodnotného rodinného bydlení, včetně nadstandardních bytů v blízkosti parku v jihovýchodní části území. V rámci území bude také situováno několik dětských hřišť, sportoviště a je počítáno i s občanskou vybaveností.

V první realizační etapě bude postaven 8 podlažní bytový dům s celkem 83 byty s dispozicemi od 1+kk až po velké byty 4+kk včetně několika mezonetových bytů. Zahájení prodeje je plánováno do konce tohoto roku.

Novinky

Další novinky

Date 6. 5. 2024
image
Otevíráme dveře volných bytů

Otevíráme pro vás dveře všech 50 volných bytů v Kolbenova parku a to ve dnech 17. a 18. května od 9 do 15 hodin. Akce je určena pouze novým zájemcům o volné byty. 

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Poradit