Date 29. 5. 2023

Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

Projekt výstavby nového bytového domu Rezidence Malkovského v pražských Letňanech dosáhl významného milníku, a to nejvyššího bodu stavby, tzv. glajchy. Tímto okamžikem je již dokončena hrubá stavba budovy, což znamená, že veškeré základní konstrukce a nosné prvky jsou nyní na svém místě. Předpokládaný termín kolaudace je poslední čtvrtletí letošního roku. Majitelé bytů se mohou do svých nových domovů stěhovat od ledna 2024.

„V současné době vstupuje stavba do závěrečné fáze výstavby. Jsou osazena okna, čímž je uzavřena vnější obálka budovy a zajištěna ochrana před povětrnostními vlivy. Aktuálně s tím probíhají kontinuální práce na vnitřních částech budovy, dokončují se veškeré vnitřní instalace, abychom mohli v horizontu několika měsíců nabídnout našim klientům maximálně komfortní bydlení. Jsme potěšeni, že výstavba probíhá v souladu s harmonogramem a dosud jsme nezaznamenali žádné větší komplikace, které by mohly způsobit zpoždění,“ říká Petr Lubomír, projektový manažer z CPI Property Group.

Dále byly zahájeny finální práce na konstrukcích fasádního a střešního pláště. Tyto prvky mají klíčový význam pro estetický vzhled budovy a také pro její energetickou účinnost a dlouhodobou odolnost.

Rezidence Malkovského je navržena s ohledem na nízkou energetickou náročnost a dosahuje kategorie B, jedná se tedy o velmi úspornou stavbu. To přináší výrazné ekologické výhody a rovněž snižuje náklady na energie pro budoucí obyvatele.

V současné době je v prodeji posledních 10 volných bytových jednotek s různými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk. Zájemci o koupi nemovitosti v oblasti se skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností tak mají stále možnost vybrat si byt dle svých potřeb a přání.

Novinky

Další novinky

Date 6. 5. 2024
image
Otevíráme dveře volných bytů

Otevíráme pro vás dveře všech 50 volných bytů v Kolbenova parku a to ve dnech 17. a 18. května od 9 do 15 hodin. Akce je určena pouze novým zájemcům o volné byty. 

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Poradit