Date 23. 6. 2022

Projekt Rezidence Malkovského v prodeji

Projekt Rezidence Malkovského v prodeji

Zahájili jsme prodej nového projektu Rezidence Malkovského, třináctipatrového moderního domu v Praze 9 - Letňany, který nabízí celkem 56 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

Bytový dům se nachází v Praze 9 v ulici Malkovského, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Dispozice bytů jsou navržené s největší pečlivostí a důrazem na komfortní bydlení s efektivním využitím prostoru. Každý byt disponuje balkonem nebo terasou, které svým obyvatelům přinášejí jedinečné výhledy. Většina bytů má parkovací stání a některé z nich i sklep. Součástí projektu je i pobytová terasa se zelení, která vytváří příjemné místo pro setkávání. Dokončení stavby je plánováno na čtvrtý kvartál roku 2023.

Novinky

Další novinky

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Poradit