Date 10. 5. 2021

Projekt rezidence Malkovského, Praha – Letňany, získal pravomocné stavební povolení

Projekt rezidence Malkovského, Praha – Letňany, získal pravomocné stavební povolení

Připravovaný projekt Rezidence Malkovského získal pravomocné stavební povolení. Moderní bytový dům s 13 nadzemními podlažími nabídne celkem 56 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Všechny byty mají balkon nebo terasu, většina bytů má parkovací stání a sklep. Součástí projektu je ozeleněná pobytová terasa s prvky pro děti a odpočinkovým místem pro setkávání sousedů. Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost s možnostmi volnočasových aktivit a skvělou dopravní dostupností. Zahájení prodeje je plánováno v druhé polovině tohoto roku.

Novinky

Další novinky

Date 6. 5. 2024
image
Otevíráme dveře volných bytů

Otevíráme pro vás dveře všech 50 volných bytů v Kolbenova parku a to ve dnech 17. a 18. května od 9 do 15 hodin. Akce je určena pouze novým zájemcům o volné byty. 

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Poradit