Date 11. 8. 2022

Projekt Rezidence Malkovského pokročil do další fáze výstavby

Projekt Rezidence Malkovského pokročil do další fáze výstavby

V rámci výstavby bytového domu Rezidence Malkovského jsme dokončili práce na přípojce teplovodu a pomalu opouštíme podzemní prostory. Aktuálně jsme zahájili betonářské práce na nadzemních patrech a finišujeme s monolitem v 1.NP. V průběhu srpna pak budou probíhat práce na 2.NP a současně budeme dokončovat strop nad 1.PP v garážích a příjezdovou rampu.

Fotogalerie

Zobrazit
galerii
Novinky

Další novinky

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Poradit