Date 9. 2. 2024

Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. Budete si moci prohlédnout volné byty i standard dokončení bytů. Představíme vám detaily projektu, možnosti financování, jak probíhá proces koupě bytu, zodpovíme vaše dotazy a na místě představíme další plánovanou etapu projektu. Není potřeba registrace ani rezervace. Vstup na staveniště je však na vlastní nebezpečí a s ohledem na bezpečnost není možný vstup na stavby pro děti ani domácí mazlíčky. Doporučujeme pevnou obuv. Těšíme se na setkání s vámi na adrese projektu v ulici Kolbenova, tramvajová zastávka Poštovská.

Novinky

Další novinky

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Date 4. 10. 2023
image
-3 % z kupní ceny bytu

S potěšením vám oznamujeme, že pokud bude schválen aktuálně diskutovaný vládní návrh na snížení DPH pro byty o velikosti do 120 mz 15 % na 12 % a nabude platnosti od 1. ledna 2024, uplatníme toto 3% snížení kupní ceny i na byt, který u nás zakoupíte ještě v letošním roce.

Date 1. 8. 2023
image
Hrubá stavba první budovy vysočanského KLBNV Parku je dokončena. Známá je i podoba jeho zeleného vnitrobloku

Rezidenční projekt KLBNV Park se dočkal významného milníku, tzv. glajchy neboli dokončení hrubé stavby první etapy, která se současně může pochlubit již 129 prodanými jednotkami. 

Poradit