Date 9. 2. 2024

Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. Budete si moci prohlédnout volné byty i standard dokončení bytů. Představíme vám detaily projektu, možnosti financování, jak probíhá proces koupě bytu, zodpovíme vaše dotazy a na místě představíme další plánovanou etapu projektu. Není potřeba registrace ani rezervace. Vstup na staveniště je však na vlastní nebezpečí a s ohledem na bezpečnost není možný vstup na stavby pro děti ani domácí mazlíčky. Doporučujeme pevnou obuv. Těšíme se na setkání s vámi na adrese projektu v ulici Kolbenova, tramvajová zastávka Poštovská.

Novinky

Další novinky

Date 6. 5. 2024
image
Otevíráme dveře volných bytů

Otevíráme pro vás dveře všech 50 volných bytů v Kolbenova parku a to ve dnech 17. a 18. května od 9 do 15 hodin. Akce je určena pouze novým zájemcům o volné byty. 

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Poradit