Date 5. 4. 2022

CPI Property Group uvede v letošním roce na trh 3 rezidenční projekty. Celkem nabídnou více než 2 tisíce bytů

CPI Property Group uvede v letošním roce na trh 3 rezidenční projekty. Celkem nabídnou více než 2 tisíce bytů

Praha, 5. dubna 2022 – CPI Property Group chystá v letošním roce uvést na trh 3 rezidenční projekty, které celkem nabídnou více než 2 tisíce nových bytů. Prostřednictvím své značky CPI Rezidence dnes oficiálně spouští prodej projektu Kolbenova park v pražských Vysočanech. V průběhu poloviny roku pak spustí prodej bytů na pražském Zahradním Městě a brzy na to představí menší prémiový projekt, který je situován v Praze 3 na Ohradě.

Kolbenova park / přibližně 1000 bytů / Praha – Vysočany /

Projekt s vlastním parkem vznikne v pražských Vysočanech v těsné blízkosti metra Vysočanská. Dokončení první etapy s 245 byty je plánováno na třetí čtvrtletí roku 2024. Kolbenova park nabídne moderní a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v dynamicky se rozvíjející čtvrti jen 15 minut od centra města.

V několika etapách na cca 4,6 ha postupně vznikne šest bytových domů, které jsou koncepčně uspořádány tak, aby celý obytný soubor Kolbenova park nabízel nejen dostatek vlastního soukromí, ale zároveň i místo pro společenský a sousedský život. Dispozice bytů jsou projektovány ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu nebo ozeleněnou terasu, vlastní parkovací stání a sklepní kóji.

„První dokončená budova C nabídne klidný polosoukromý vnitroblok orientovaný do parku, komerční parter se službami, kavárnou a dalšími obchody a nebude chybět ani kočárkárna a kolárna s mytím pro domácí mazlíčky. Nové bydlení bude zároveň šetrné k životnímu prostředí, budovy budou splňovat energetickou náročnost třídy A“, popisuje projekt Milena Zavadilová, vedoucí prodeje v CPI Property Group.

Zahraďák 17 / přibližně 1000 bytů / Praha - Zahradní Město

Připravovaný obytný soubor je na rozhraní městských částí Prahy 10 a 15 v místě bývalé továrny Praga a je místem s mimořádným potenciálem pro přeměnu na plnohodnotnou městskou čtvrť. V rámci první etapy připravujeme 3 bytové domy, které nabídnou kvalitní bydlení s celkem 281 byty s dispozicemi od 1+kk až po velké byty 4+kk. V rámci celého obytného souboru zde postupně na cca 4,6 ha v několika realizačních etapách vyroste nová obytná čtvrť s cca 1000 nových bytů včetně mateřské školky. Do prodeje bude uveden v průběhu druhého kvartálu letošního roku.

Žižkovské zahrady / přibližně 200 bytů / Ohrada, Praha 3 - Žižkov

Prémiový projekt na pražském Žižkově, přímo u parku Ohrada s výhledem na Vítkov, nabídne 204 bytů ve vysokém standardu. S uvedením do prodeje se počítá na konec letošního roku.

Fotogalerie

Fotogalerie

Zobrazit
galerii
Novinky

Další novinky

Date 28. 2. 2024
image
Prodej projektu Žižkovské zahrady oficiálně spuštěn

Zahájili jsme prodej nového developerského projektu Žižkovské zahrady. Ten nabídne prémiové bydlení s 210 bytovými jednotkami a dispozicemi od 1+kk po 6+kk v srdci oblíbené městské části Praha-Žižkov. Stavba bude zahájena ve druhé polovině roku a předpokládané dokončení je stanoveno na závěr roku 2026.

Date 9. 2. 2024
image
Dny otevřených dveří v projektu Kolbenova park

Srdečně vás zveme k návštěvě Dnů otevřených dveří našeho projektu Kolbenova park, které proběhnou ve dnech 23. a 24. února od 9:00 do 15:00 hodin. 

Date 20. 12. 2023
image
Rezidence Malkovského zkolaudována

Rezidence Malkovského, moderní bytový dům v pražských Letňanech, je úspěšně zkolaudovaný. Projekt tak došel do závěrečné fáze přesně dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně probíhají poslední technické předpřejímky bytů a dokončování posledních detailů, abychom mohli následně v průběhu ledna zahájit předání bytů jejich novým majitelům. 

Poradit