CPI Property Group uvede v letošním roce na trh 3 rezidenční projekty. Celkem nabídnou více než 2 tisíce bytů

CPI Property Group chystá v letošním roce uvést na trh 3 rezidenční projekty, které celkem nabídnou více než 2 tisíce nových bytů.

Praha, 5. dubna 2022 – CPI Property Group chystá v letošním roce uvést na trh 3 rezidenční projekty, které celkem nabídnou více než 2 tisíce nových bytů. Prostřednictvím své značky CPI Rezidence dnes oficiálně spouští prodej projektu Kolbenova park v pražských Vysočanech. V průběhu poloviny roku pak spustí prodej bytů na pražském Zahradním Městě a brzy na to představí menší prémiový projekt, který je situován v Praze 3 na Ohradě.

Kolbenova park / přibližně 1000 bytů / Praha – Vysočany /

Projekt s vlastním parkem vznikne v pražských Vysočanech v těsné blízkosti metra Vysočanská. Dokončení první etapy s 245 byty je plánováno na třetí čtvrtletí roku 2024. Kolbenova park nabídne moderní a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v dynamicky se rozvíjející čtvrti jen 15 minut od centra města.

V několika etapách na cca 4,6 ha postupně vznikne šest bytových domů, které jsou koncepčně uspořádány tak, aby celý obytný soubor Kolbenova park nabízel nejen dostatek vlastního soukromí, ale zároveň i místo pro společenský a sousedský život. Dispozice bytů jsou projektovány ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu nebo ozeleněnou terasu, vlastní parkovací stání a sklepní kóji.

„První dokončená budova C nabídne klidný polosoukromý vnitroblok orientovaný do parku, komerční parter se službami, kavárnou a dalšími obchody a nebude chybět ani kočárkárna a kolárna s mytím pro domácí mazlíčky. Nové bydlení bude zároveň šetrné k životnímu prostředí, budovy budou splňovat energetickou náročnost třídy A“, popisuje projekt Milena Zavadilová, vedoucí prodeje v CPI Property Group.

Zahraďák 17 / přibližně 1000 bytů / Praha - Zahradní Město

Připravovaný obytný soubor je na rozhraní městských částí Prahy 10 a 15 v místě bývalé továrny Praga a je místem s mimořádným potenciálem pro přeměnu na plnohodnotnou městskou čtvrť. V rámci první etapy připravujeme 3 bytové domy, které nabídnou kvalitní bydlení s celkem 281 byty s dispozicemi od 1+kk až po velké byty 4+kk. V rámci celého obytného souboru zde postupně na cca 4,6 ha v několika realizačních etapách vyroste nová obytná čtvrť s cca 1000 nových bytů včetně mateřské školky. Do prodeje bude uveden v průběhu druhého kvartálu letošního roku.

Žižkovské zahrady / přibližně 200 bytů / Ohrada, Praha 3 - Žižkov

Prémiový projekt na pražském Žižkově, přímo u parku Ohrada s výhledem na Vítkov, nabídne 204 bytů ve vysokém standardu. S uvedením do prodeje se počítá na konec letošního roku.