Date 5. 4. 2022

CPI Property Group uvede v letošním roce na trh 3 rezidenční projekty. Celkem nabídnou více než 2 tisíce bytů

CPI Property Group uvede v letošním roce na trh 3 rezidenční projekty. Celkem nabídnou více než 2 tisíce bytů

Praha, 5. dubna 2022 – CPI Property Group chystá v letošním roce uvést na trh 3 rezidenční projekty, které celkem nabídnou více než 2 tisíce nových bytů. Prostřednictvím své značky CPI Rezidence dnes oficiálně spouští prodej projektu Kolbenova park v pražských Vysočanech. V průběhu poloviny roku pak spustí prodej bytů na pražském Zahradním Městě a brzy na to představí menší prémiový projekt, který je situován v Praze 3 na Ohradě.

Kolbenova park / přibližně 1000 bytů / Praha – Vysočany /

Projekt s vlastním parkem vznikne v pražských Vysočanech v těsné blízkosti metra Vysočanská. Dokončení první etapy s 245 byty je plánováno na třetí čtvrtletí roku 2024. Kolbenova park nabídne moderní a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v dynamicky se rozvíjející čtvrti jen 15 minut od centra města.

V několika etapách na cca 4,6 ha postupně vznikne šest bytových domů, které jsou koncepčně uspořádány tak, aby celý obytný soubor Kolbenova park nabízel nejen dostatek vlastního soukromí, ale zároveň i místo pro společenský a sousedský život. Dispozice bytů jsou projektovány ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon, terasu nebo ozeleněnou terasu, vlastní parkovací stání a sklepní kóji.

„První dokončená budova C nabídne klidný polosoukromý vnitroblok orientovaný do parku, komerční parter se službami, kavárnou a dalšími obchody a nebude chybět ani kočárkárna a kolárna s mytím pro domácí mazlíčky. Nové bydlení bude zároveň šetrné k životnímu prostředí, budovy budou splňovat energetickou náročnost třídy A“, popisuje projekt Milena Zavadilová, vedoucí prodeje v CPI Property Group.

Zahraďák 17 / přibližně 1000 bytů / Praha - Zahradní Město

Připravovaný obytný soubor je na rozhraní městských částí Prahy 10 a 15 v místě bývalé továrny Praga a je místem s mimořádným potenciálem pro přeměnu na plnohodnotnou městskou čtvrť. V rámci první etapy připravujeme 3 bytové domy, které nabídnou kvalitní bydlení s celkem 281 byty s dispozicemi od 1+kk až po velké byty 4+kk. V rámci celého obytného souboru zde postupně na cca 4,6 ha v několika realizačních etapách vyroste nová obytná čtvrť s cca 1000 nových bytů včetně mateřské školky. Do prodeje bude uveden v průběhu druhého kvartálu letošního roku.

Žižkovské zahrady / přibližně 200 bytů / Ohrada, Praha 3 - Žižkov

Prémiový projekt na pražském Žižkově, přímo u parku Ohrada s výhledem na Vítkov, nabídne 204 bytů ve vysokém standardu. S uvedením do prodeje se počítá na konec letošního roku.

Fotogalerie

Fotogalerie

View
gallery
News

More news

Date 28. 2. 2024
image
Sales of the Žižkovské zahrady project officially underway

We have officially launched sales of its new Žižkovské zahrady development project, which will offer premium living with 210 apartment units with layouts ranging from 1+kk to 6+kk in the heart of Prague’s popular Žižkov district. Construction will begin in the second half of the year and completion is set for the end of 2026.
 

Date 9. 2. 2024
image
Open days in the Kolbenova park project

We cordially invite you to visit the Open Days of our Kolbenova Park project, which will take place on 23 and 24 February from 9:00 to 15:00. 

Date 4. 10. 2023
image
-3 % of the purchase price of the apartment

We are pleased to inform you that if the currently discussed government proposal to reduce VAT for flats up to 120 m2 from 15% to 12% is approved and comes into force on 1 January 2024, we will apply this 3% reduction in the purchase price to the flat you buy from us this year.

Advice