Dům u Akátu

ihned k nastěhování

O projektu

Dům u Akátu představuje do detailů promyšlenou rekonstrukci původního bytového činžovního domu na moderní a luxusnější bydlení respektující současné trendy jak dispoziční, tak i materiálové. Rekonstrukcí a dostavbou vznikne celkem 28 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk o celkové podlahové ploše 42 až 119 m2.

Byty budou realizovány v pěti původních nadzemních patrech budovy a navíc, v původně nevyužívaném podkroví domu vybudujeme i 3 zcela nové nadstandardní podkrovní byty. U dvou z nich vzniknou i zajímavé do konstrukce střechy vnořené střešní terasy poskytující tolik žádané soukromí a komfort. V suterénu domu je samozřejmě počítáno se sklepy ke každému z bytů o velikostech od 2,7 do 9,5 m2.

Dům bude mít celkem 6 nadzemních podlaží včetně podkroví a všechna patra domu budou přístupná i nově realizovaným výtahem ve východní části objektu. V domě nebude chybět ani místnost na ukládání kočárků či kol, promyšlené řešení společných prostor domu nabídne i samostatnou místnost pro odpadky, přístupnou z ulice. Energetická náročnost domu je ve skupině B. Ke stažení je také PENB energetický průkaz budovy. Projekt byl dokončen v zimě 2019.

Plán výstavby

 • Zahájení prodeje

 • Připravení staveniště

 • Zahájení výstavby

 • Průběh výstavby

 • Současný
  stav

  Ukončení výstavby

Interaktivní model

Prohlédněte si náš interaktivní model, který Vám pomůže při orientaci a výběru konkrétního bytu. Výběrem patra na interaktivním modelu se zobrazí podrobnější půdorys bytového patra vpravo, kde je možno otevřít konkrétní kartu bytu s detailnějšími informacemi a stavem jednotky.

title

Byty na prodej *

z 28 bytů je již prodáno 27 - rezervujte si svůj nový byt ještě dnes!

Dispozice

Označení Dispozice Podlaží Celková plocha Balkon Terasa Sklep Cena vč. DPH Stav Kontakt
6.03 3+kk 6NP 119,8 m² - 7,0 m² 11 088 924 Kč Volný PDF

* Veškerý obsah na webových stránkách projektu včetně uvedení kupní ceny s DPH není návrhem na uzavření smlouvy (rezervační, budoucí kupní, kupní) na koupi jednotek zde inzerovaných. Kupní ceny zde uvedené jsou cenami orientačními, společnost CPI Flats, a.s. si vyhrazuje právo na změnu kupní ceny. Kupní cena bude závazně sjednána uzavřením smlouvy (rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy, nebo kupní smlouvy). Současně dle platných obchodních podmínek společnosti CPI Flats, a.s. je vyloučeno uzavření smlouvy prostřednictvím e-mailové komunikace, všechny z uvedených smluv mohou být tedy uzavřeny výlučně v písemné formě s originálním podpisem obou smluvních stran nebo jejich zástupců. Prezentované vizualizace projektu mají pouze informační charakter a mohou se od finální realizace odlišovat.

Virtuální prohlídka

Proč koupit byt v Domě U akátu?


 • Dynamicky se rozvíjející lokalita Vysočan
 • Potenciál a genius loci místa, které se v budoucnu stane moderní městskou čtvrtí
 • Rozsáhlá rekonstrukce domu ve vysokém standardu
 • Blízkost občanské vybavenosti v okolí
 • Stanice metra Vysočanská a Kolbenova
 • Financování stavby bez projektového úvěrování
 • Profesionálnost - Poradíme Vám nejen s výběrem bytu, ale naleznete u nás i komplexní hypoteční služby spojené s financováním vybrané bytové jednotky
 • Klientský bonus – v případě, že je eventuální budoucí hypoteční úvěr vyřizován přes naše hypoteční oddělení a následně nedojde bankou ke schválení podané žádosti o úvěr či k podpisu úvěrové smlouvy, je rezervační poplatek v plné výši vrácen zpět budoucímu kupujícímu a rezervační smlouva je stornována bez dalších poplatků či nákladů pro kupujícího. 
 • Klientské změny – pomůžeme Vám uzpůsobit vybraný byt dle Vašich individuálních představ
 • Solidnost a zkušenost – patříme do skupiny CPI Property Group a realizovali jsme již mnoho projektů se stovkami bytů a desítkami rodinných domů

Služby a vybavenost v okolí

Dům U akátu nabízí bohatou občanskou vybavenost – posuďte sami na interaktivní mapě.

Dům se nachází v ulici Nemocniční, v srdci Vysočan a navazuje přímo na malý parčík uzavřený mezi ulicemi Nemocniční, Poštovská a Pod strojírnami, jenž dělí tento pás zeleně na dvě části. Vysočany, tato kdysi průmyslová část Prahy, avšak nyní velice dynamicky se rozvíjející pražská čtvrť mající tendenci a potenciál se stát do budoucna novým pražským Karlínem.

To vše díky vizím a plánům na rozvoj Vysočan a aktivní činnosti developerů přeměňující toto kdysi industriální srdce Prahy na nové a moderní město. Nemocniční ulice má optimální polohu, co se týká dostupnosti k veškeré občanské vybavenosti v oblasti. Počínaje blízkou Galerií Harfa nebo NC Fénix, velice blízko jsou dostupné také školy a školky, restaurace, kavárny, menší obchody a služby a také poliklinika.

Atraktivitu místa podtrhuje skvělé dopravní spojení. Pár kroků je to na nejbližší stanici metra Vysočanská nebo Kolbenova a příjemná je také blízkost tramvajových linek v Kolbenově ulici. Kdo vyhledává klid a relaxaci jistě využije přítomnost městských parků kolem revitalizované Rokytky k příjemným procházkám, blízkosti parku Podvinní s dětskými hřišti a lanovým centrem, cyklostezkami nebo vinici Máchalka. Možností využití volného času jak pro relaxaci či zábavu je zde nepřeberné množství.

Potřebujete poradit s výběrem nemovitosti?
Kontaktujte nás

Podobné projekty

S rezidenčním bydlením máme mnohaleté zkušenosti a naše oceňované projekty to dokazují

Nejžádanější byty 2kk nebo najděte si bydlení odpovídající vaší velikosti

Zobrazit