Všechny byty jsou v rámci projektu realizovány s ohledem na současné materiálové a designové trendy v rezidentním bydlení a zároveň vycházejí z potřeb a požadavků našich klientů. 

POPIS ZÁKLADNÍCH BYTOVÝCH STANDARDŮ

Standard 1 - Nature / Nature Patchwork

Standard Nature je příjemná varianta dokončení interiéru bytu v tradičních přírodních barvách v klidném tónu s nádechem neutrality.

Dominuje mu dřevěná dvouvrstvá podlaha s dubovým povrchem položená do tvaru stromečku a dýhované dveře v dekoru dubu se zajímavým kováním. Teno standard nabízí pro koupelny a WC buď možnost tradičního dokončení ve velkoformátovém rozměru rektifikovaného obkladu a dlažby v šedých neutrálních tónech nebo možnost volby neobvyklé kombinace bílého obkladu a šedého patchworku s šedou dlažbou. Tenké hrany sanity moderního jednoduchého tvaru doplňuje design a lehkost daného prostoru a zároveň splňuje hygienické požadavky dnešní doby.

Standard 2 - Tobaco / Tobaco Patchwork

Standard Tobaco vystihuje trend luxusního směru v tmavých teplých tónech použitých v interiéru bytu.

Prostorem bytu prostupuje dřevěná dvouvrstvá podlaha v tabákovém hnědém odstínu položená do tvaru stromečku doplněná dýhovanými dveřmi v dekoru wenge světlý s designovým kováním.

Koupelny a WC jsou ve variantě střídmého dokončení ve velkoformátovém rozměru rektifikovaného obkladu a dlažby v teplých tónech nebo možnost volby kombinace bílého obkladu a hnědého patchworku s hnědou dlažbou. Vzdušnost sanity moderního tenkostěnného profilu kontrastuje s designem daného prostředí a zároveň splňuje hygienické požadavky dnešní doby.