NODE - byty Lehovec

Moderní bydlení na metru B Hloubětín

O projektu

Projekt NODE – byty Lehovec nabízí bydlení v moderním bytovém domě, který se nachází v Praze 9 na pomezí ulic Kolbenova a Poděbradská, v lokalitě s výbornou dostupností do centra metropole, občanskou vybaveností a zároveň s možnostmi k volnočasovým aktivitám.

Bydlení v tomto projektu poskytuje vše, co přináší soudobá moderní architektura, a splňuje nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort. Jedinečné dispoziční řešení bytů umožňuje efektivní využití prostoru, a ve vybraných částech budovy lze navíc jednotky snadno propojit. Objekt má celkem 8 podlaží a koncepčně je řešen na společném suterénu se dvěma podzemními podlažími, ve kterých se nachází technické zázemí budovy, parkovací stání a sklepy k bytovým jednotkám.

V celkem 8 nadzemních podlažích je k dispozici 136 bytů s dispozičním řešením 1+kk až 3+kk. První nadzemní podlaží má i polyfunkční využití, přičemž nebytové prostory jsou navrženy směrem k východní fasádě, byty s terasami se nachází v západní části s klidovou zónou.  V objektu jsou navržena dvě schodišťová jádra se dvěma výtahy. Dispozičně je v budově na každém podlaží koncipována středová páteřní chodba, ke které byty přiléhají z obou stran a jsou tak orientovány východním a západním směrem. Při obou štítech jsou navrženy jednotky orientované na jihovýchod nebo na jihozápad, respektive severovýchod či severozápad. Ke všem jednotkám na úrovni 1. NP s orientací na západ náleží ozeleněné terasy, byty na úrovni 7.NP jsou navrženy rovněž s terasami. Jednotky v 2. - 6. NP pak mají průběžné balkony, v 8.NP náleží k bytům lodžie. 

Energetická náročnost domu je ve skupině B. Ke stažení je také PENB energetický průkaz budovy

Dokončení je plánováno 4.Q 2020

Plán výstavby

 • Zahájení prodeje

 • Připravení staveniště

 • Zahájení výstavby

 • Průběh výstavby

 • Současný
  stav

  Ukončení výstavby

Interaktivní model

Prohlédněte si náš interaktivní model. Výběrem konkrétního patra na interaktivním modelu se zobrazí půdorys zvoleného podlaží, na kterém otevřete karty jednotlivých bytů s podrobnějšími informacemi a stavem jednotek.

title
title

Byty na prodej *

ze 136 bytů a 2 komerčních prostorů je již prodáno 138 - rezervujte si svůj nový byt ještě dnes!

všechny jednotky jsou aktuálně již prodány

* Veškerý obsah na webových stránkách projektu včetně uvedené kupní ceny s DPH není návrhem na uzavření smlouvy (rezervační, budoucí kupní, kupní) na koupi jednotek zde inzerovaných. Kupní ceny zde uvedené jsou cenami orientačními, společnost Byty Lehovec, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu kupní ceny. Kupní cena bude závazně sjednána uzavřením smlouvy (rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy, nebo kupní smlouvy). Současně dle platných obchodních podmínek společnosti Byty Lehovec, s.r.o. je vyloučeno uzavření smlouvy prostřednictvím e-mailové komunikace, všechny z uvedených smluv mohou být tedy uzavřeny výlučně v písemné formě s originálním podpisem obou smluvních stran nebo jejich zástupců. Prezentované vizualizace projektu mají pouze informační charakter a mohou se od finální realizace odlišovat.

Proč koupit byt v projektu NODE – byty Lehovec?


 • Promyšlené dispoziční řešení bytů.
 • Příznivá kupní cena.
 • Ideální lokalita na stanici metra B Hloubětín s blízkým lesoparkem a Kyjským rybníkem.
 • Městská doprava. Stanice metra B Hloubětín vzdálená necelých 5 minut klidné chůze, tramvajové a autobusové zastávky přímo u domu.
 • Do centra Prahy během 20 minut.
 • Financování stavby bez projektového úvěrování.
 • Profesionálnost. Poradíme Vám nejen s výběrem bytu, ale naleznete u nás i komplexní hypoteční služby spojené s financováním vybrané bytové jednotky.
 • Klientské změny. Pomůžeme Vám uzpůsobit vybraný byt dle Vašich individuálních představ.
 • Klientský bonus. V případě, že je eventuální budoucí hypoteční úvěr vyřizován přes naše hypoteční oddělení a následně nedojde bankou ke schválení podané žádosti o úvěr či k podpisu úvěrové smlouvy, rezervační poplatek je v plné výši vrácen zpět budoucímu kupujícímu a rezervační smlouva je stornována bez dalších poplatků či nákladů pro kupujícího.

Služby a vybavenost v okolí

NODE – byty Lehovec nabízí bohatou občanskou vybavenost
– posuďte sami na interaktivní mapě.

V blízkosti projektu NODE – byty Lehovec se nachází rozsáhlý lesopark s malebným Kyjským rybníkem, který vybízí ke krásným procházkám, rybaření, projížďkám na bruslích nebo na kole, a je tak ideálním místem pro aktivní odpočinek a relaxaci. Využít lze rovněž cyklistické stezky, které začínají pár kroků od projektu.

Potřebujete poradit s výběrem nemovitosti?
Kontaktujte nás

Podobné projekty

S rezidenčním bydlením máme mnohaleté zkušenosti a naše oceňované projekty to dokazují

O tento projekt se zajímalo 73206 lidí
nemocnicni_05_a4.jpg

Dům u Akátu

1/28 bytů volných
96% prodáno
 • Praha 9 - Vysočany
 • Byty
 • Prodej
Více o projektu
O tento projekt se zajímalo 45768 lidí
h_zahrada_2019-09-05_small.jpg

Rodinné domy Březiněves

0/115 domů volných
100% prodáno
 • Praha 8 - Březiněves
 • Domy
 • Prodej
Více o projektu
1 bytů a domů v atraktivních lokalitách Zobrazit