Kdo jsme

CPI Property Group patří k předním evropským realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice, správu nemovitostí a development komerčních i rezidenčních projektů.

 • 30
  let

  zkušeností na trhu s nemovitostmi

 • €10,3 bn

  v hodnotě spravovaného majetku

 • 11
  zemí

  v Evropě, ve kterých působíme

TVOŘÍME SKUTEČNÉ DOMOVY, PŘÍJEMNÉ PRO ŽIVOT

Pod značkou CPI Rezidence tvoříme domovy v nadstandardním provedení odrážejícím se nejen v kvalitě zpracování, použitých materiálech a architektuře, ale také v pečlivém výběru lokalit. Ty jsou vždy spojeny s občanskou vybaveností, snadnou dopravní dostupností a blízkostí přírody.

V České republice jsme dokončili mnoho úspěšných rezidenčních projektů, zejména v atraktivních lokalitách Prahy, a řadu dalších připravujeme. Kvalitu a promyšlenost našich staveb dokládají i získaná ocenění v prestižních soutěžích.

Celým procesem nákupu nemovitosti vás provede náš zkušený tým.

Historie 

Současný rozsah CPI Property Group vznikl v roce 2014 propojením portfolia německé GSG Group (bývalé Orco Germany) a české Czech Property Investments, která byla založena v roce 1991. Od té doby šířila své aktivity na českém, slovenském, maďarském a polském trhu napříč všemi segmenty – kancelářské budovy, nákupní centra a retail parky, průmyslové areály, developerské projekty a portfolia pozemků.

Za dvě dekády na tuzemském realitním trhu se CPI etablovala mezi nejvýznamnější investory a developery v České republice. V současnosti skupina působí v 11 evropských zemích a spravuje majetek v hodnotě 10.3 billionů EUR.

Mezník v segmentu rezidenční výstavby představuje akvizice skupiny Orco Property Group v roce 2016. Díky této společnosti vzniklo v tuzemsku mnoho atraktivních projektů, kterými se zapsala mezi přední developery v oblasti rezidenční výstavby. Příkladem je luxusní Rezidence Mostecká 21 v centru Prahy na Malé Straně či rodinné domy v Benicích. Mezi další úspěšné realizace v hlavním městě se řadí projekt moderního bydlení V Mezihoří, situovaný v oblíbené lokalitě Palmovky, nebo bytový areál Slunečný vršek v Hostivaři.

Více informací o aktivitách CPI Property Group najdete také na www.cpipg.com

ico-jednicka.svg

Rádi Vám ukážeme, na co jsme hrdí

Hlavním důkazem našeho úpěchu jsou pro nás tisíce spokojených zákazníků. Kromě toho jsme získali i několik ocenění v prestižních soutěžích

Reference a ocenění