Klientské změny

Každý má vlastní představu o vzhledu interiéru bytu nebo rodinného domu. S námi ji můžete promítnout už ve fázi projektu.

Jak to funguje

Po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní a po úhradě první zálohy na kupní cenu mohou budoucí vlastníci bytů nebo rodinných domů přistoupit k případným klientským změnám. Klientská změna je změnou, záměnou nebo úpravou standardního provedení.

Změny se mohou týkat dispozičního řešení (např. změna umístění příček, posun dveří, změna typu a rozmístění zařizovacích předmětů v koupelně), úprava rozvodů a elektroinstalace nebo změny povrchů a vybavení bytu nebo rodinného domu (např. změna obkladů a dlažeb v koupelně nebo na wc, podlah v ostatních místnostech, vnitřních a vstupních dveří, zařizovacích předmětů a baterií, apod.). Jsme vstřícní k jakýmkoli klientským změnám, pokud nebudou v rozporu z termíny klientských změn nebo možnostmi stavby.

V klientském centru je prezentován bytový standard a případně definovaný nadstandard. Pro náročnější klienty jsou pro výběr nadstandardního vybavení ve vzorových prodejnách připraveni vyškolení pracovníci určených dodavatelů. Klienti si tak budou moci materiály sami vybrat, prohlédnout a případně vyzkoušet.

Podmínkou vydání realizačního příkazu a realizace jakékoliv klientské změny je její úhrada.

Služba klientských změn ve zkratce:

  • Úvodní konzultace
  • Návrh vhodného řešení
  • Cenová nabídka
  • Realizace
  • Technický dozor při realizaci