Zahájili jsme prodej další etapy projektu Rodinné domy Březiněves

f82_ulice_stafaz_final.jpg

Praha, 26. listopadu 2018 - Právě jsme zahájili prodej čtvrté etapy projektu Rodinné domy Březiněves, která nabídne zájemcům 30 nových domů různých typů. Tento úspěšný rezidenční projekt, rozdělený do několika etap, obsahuje celkem 115 exkluzivních domů. 75 domů z prvních třech etap bylo prodáno ještě před jejich dokončením. Realizace projektu pokračuje podle harmonogramu. První etapa byla dokončena na konci července 2018 a téměř všechny domy byly předány svým majitelům k nastěhování.

Rodinné domy Březiněves nabízí bydlení v nadčasové architektuře a zasazené do klidné lokality uprostřed zeleně. Projekt zahrnuje variantní řešení solitérních domů, dvojdomků i řadových domů. Jejich realizace plynule navazuje na stávající zástavbu, přičemž hlavní páteřní komunikace s chodníky po obou stranách propojila ulice V Křepelkách a Na poli, ostatní komunikace jsou řešeny jako zklidněná obytná zóna s omezeným pohybem vozidel. Moderní projekt ve svých standardech používá vysoce kvalitní materiály, zamýšlí se nad individuálním dispozičním řešení domů a samozřejmostí je i dostatek zeleně včetně živých plotů do ulice.

Architekti projektu mysleli i na místo pro setkávání nových sousedů. Multifunkční park poskytne klidovou relaxační část s posezením a zahradní úpravou i bezpečné moderní dětské hřiště, které nabídne spoustu zábavy pro děti každého věku. Bydlení v Březiněvsi je oblíbené také pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost a umožňuje novým obyvatelům vymanit se z ruchu velkoměsta, ale zároveň mu být nablízku. V rámci prestižní soutěže Realitní projekt Roku získal projekt ocenění architektů v regionu Praha 8.

Další aktuality

 • pcax8686.jpg

  Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

  Zjisti více
 • park_brezineves_1.jpg

  Nový park v Březiněvsi se slavnostně otevřel veřejnosti

  Zjisti více
 • kolbenova-v_c7_4_small-1.jpg

  Květnová akční nabídka v projektu Kolbenova park

  Zjisti více