Dokončili jsme vzorový byt v Domě U akátu. Domluvte si prohlídku

nemocnicni_05_a4.jpg

Praha, 9. května 2019 Dokončený vzorový byt v Domě U akátu o dispozici 2+kk se nachází v prvním podlaží, s výhledem do zeleně. Byt je realizován ve standardu Nature v tradičních přírodních barvách v klidném tónu. Dominuje mu dřevěná dvouvrstvá podlaha s dubovým povrchem položená do tvaru stromečku a dýhované dveře v dekoru dubu, v koupelně pak kombinace oblíbeného patchworku s šedou dlažbou. Zájemci o prohlídku mají nyní možnost sjednat si individuální návštěvu vzorového bytu.

Rekonstrukce jednotlivých částí domu postupují dle plánu a dokončení celého projektu je plánováno na konec letošního roku. Již byly dokončeny nové vnitřní vyzdívky a střecha domu. Aktuálně probíhá instalace vnitřních bytových rozvodů a finalizuje se omítka. Byla také zahájena montáž výtahu a zatepluje se fasáda.V současné době probíhají rekonstrukce a stavební práce dalších bytových jednotek, na které se noví klienti mohou těšit již brzy.

Dům U akátu nabízí moderní a luxusní bydlení v pražských Vysočanech. Zájemci si budou moci vybrat z celkem 28 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk, jenž jim poskytnou bydlení špičkové kvality. Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost v rámci rozvíjející se městské čtvrti a atraktivitu dodává projektu i skvělé dopravní spojení.

Více informací je k dispozici na webových stránkách projektu.

Další aktuality

 • projekt roku

  Kolbenova park získal ocenění v soutěži Realitní projekt roku

  Zjisti více
 • dsc00236_small.jpg

  Park v Březiněvsi projde kompletní revitalizací

  Zjisti více
 • stavba_dron_1.jpg

  Projekt Rezidence Malkovského pokročil do další fáze výstavby

  Zjisti více