Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

pcax8686.jpg

Praha, 29. května 2023 – Projekt výstavby nového bytového domu Rezidence Malkovského v pražských Letňanech dosáhl významného milníku, a to nejvyššího bodu stavby, tzv. glajchy. Tímto okamžikem je již dokončena hrubá stavba budovy, což znamená, že veškeré základní konstrukce a nosné prvky jsou nyní na svém místě. Předpokládaný termín kolaudace je poslední čtvrtletí letošního roku. Majitelé bytů se mohou do svých nových domovů stěhovat od ledna 2024.

„V současné době vstupuje stavba do závěrečné fáze výstavby. Jsou osazena okna, čímž je uzavřena vnější obálka budovy a zajištěna ochrana před povětrnostními vlivy. Aktuálně s tím probíhají kontinuální práce na vnitřních částech budovy, dokončují se veškeré vnitřní instalace, abychom mohli v horizontu několika měsíců nabídnout našim klientům maximálně komfortní bydlení. Jsme potěšeni, že výstavba probíhá v souladu s harmonogramem a dosud jsme nezaznamenali žádné větší komplikace, které by mohly způsobit zpoždění,“ říká Petr Lubomír, projektový manažer z CPI Property Group.

Dále byly zahájeny finální práce na konstrukcích fasádního a střešního pláště. Tyto prvky mají klíčový význam pro estetický vzhled budovy a také pro její energetickou účinnost a dlouhodobou odolnost.

Rezidence Malkovského je navržena s ohledem na nízkou energetickou náročnost a dosahuje kategorie B, jedná se tedy o velmi úspornou stavbu. To přináší výrazné ekologické výhody a rovněž snižuje náklady na energie pro budoucí obyvatele.

V současné době je v prodeji posledních 10 volných bytových jednotek s různými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk. Zájemci o koupi nemovitosti v oblasti se skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností tak mají stále možnost vybrat si byt dle svých potřeb a přání.

Další aktuality

 • 00_praga_int_spalna_a2051_round_02_orez.jpg

  Již nyní -3 % z kupní ceny bytu

  Zjisti více
 • kolbenova-v_c7_4_small-1.jpg

  Zvýhodněná cenová nabídka na vybrané byty projektu Kolbenova park

  Zjisti více
 • kolbenova_vnitroblok_c5_3_small.jpg

  Hrubá stavba první budovy vysočanského KLBNV Parku je dokončena. Známá je i podoba jeho zeleného vnitrobloku

  Zjisti více