Proběhl den otevřených dveří a předání dětského hřiště v projektu Rodinné domy Březiněves

dsc_0069.jpg

Praha, 23. září 2019 - V sobotu 21. září si desítky zájemců o bydlení měli možnost rámci dne otevřených dveří prohlédnout ukázkové domy z právě dokončované etapy projektu Rodinné domy Březiněves. Mimo prohlídky hrubé stavby byla návštěvníkům představena další etapa, jejíž oficiální prodej bude spuštěn začátkem měsíce října. Pátá etapa, ZETA, nabídne 10 domů.

Součástí odpoledne bylo také slavnostní předání dětského hřiště za účasti pana Jiřího Haramula, starosty MČ Praha-Březiněves a zástupců realitní skupiny CPI. Pro děti byl připraven dětský program v podobě výroby papírových draků, malování na obličej nebo modelace balónků.

Bydlení v Březiněvsi je oblíbené pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost a umožňuje novým obyvatelům vymanit se z ruchu velkoměsta, ale zároveň mu být nablízku. Architekti projektu mysleli i na místo pro setkávání nových sousedů. Multifunkční park poskytuje klidovou relaxační část s posezením a zahradní úpravou i bezpečné moderní dětské hřiště, které nabízí spoustu zábavy pro děti každého věku.  

Více informací o projektu Rodinné domy Březiněves naleznete na www.domyvbrezinevsi.cz

Další aktuality

 • projekt roku

  Kolbenova park získal ocenění v soutěži Realitní projekt roku

  Zjisti více
 • dsc00236_small.jpg

  Park v Březiněvsi projde kompletní revitalizací

  Zjisti více
 • stavba_dron_1.jpg

  Projekt Rezidence Malkovského pokročil do další fáze výstavby

  Zjisti více