Den otevřených dveří: Přijďte se podívat na nové byty a domy v Praze

dny-otevrenych-dveri.png

Praha, 2. září 2019 - Srdečně vás zveme na den otevřených dveří našich dvou rezidenčních projektů, které proběhnou na konci září. Prohlédnout si bude možné nově vybavený vzorový byt v rekonstruovaném Domě u Akátu v pražských Vysočanech a rodinné domy v Březiněvsi, kde zároveň proběhne slavnostní otevření dětského hřiště a bude zde připraven i program pro děti.

Dům u Akátu
Nemocniční 8/582, Praha 9 Vysočany
29. září, 14-19 hodin

Rezervace místa na událost není nutná

Původní činžovní dům prošel kompletní rekonstrukcí a dostavbou, díky níž vzniklo 28 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk o celkové ploše 42 až 119 m2. „Dům u Akátu spojuje výhody starších domů, jako jsou silné zdi nebo velkorysé prostory, zároveň je ale od základů modernizovaný a rekonstruovaný. Byty mají vysoký standard, mimo jiné krásné dřevěné podlahy nebo luxusní koupelny. V tomto domě je opravdu jedinečná atmosféra,“ říká Milena Zavadilová, Senior Sales Manager ve společnosti CPI Property Group.

Dům se nachází v srdci Vysočan poblíž stanic Vysočanská a Kolbenova a přímo navazuje na malý parčík. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, do centra města je možné se dostat za 10-15 minut. Každý byt má k dispozici i vlastní sklep. Na návštěvníky dne otevřených dveří čeká kromě drobného občerstvení i nově zařízený vzorový byt 2+kk v prvním podlaží s výhledem do zeleně, v případě zájmu je možná také prohlídka ostatních volných bytů. Kolaudace projektu je plánovaná na 4. čtvrtletí roku 2019, projekt bude připraven k nastěhování začátkem roku 2020.

Více o události zde: https://www.facebook.com/events/723302594775178/

Rodinné domy Březiněves
V Křepelkách, Praha - Březiněves
21. září, 13-17 hodin

Rezervace místa na událost není nutná

Úspěšný projekt Rodinné domy Březiněves zve návštěvníky na slavnostní otevření dětského hřiště a představení další etapy ZETA, která v následujících týdnech vstoupí do prodeje. Pro návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení a doprovodný program pro děti.

„Rodinné domy v Březiněvsi patří mezi velmi oblíbené projekty. Fáze ZETA nabídne 10 rodinných domů s dispozicemi 6+kk. Ačkoliv se jedná o okraj Prahy, dostupnost je velmi dobrá a vzdálenost od centra města je pouhých 13 kilometrů,“ popisuje Milena Zavadilová, Senior Sales Manager ve společnosti CPI Property Group.

Rodinné domy Březiněves získaly cenu architektů v rámci prestižní soutěže Realitní projekt Roku 2017.

Těšíme se na vás!

Další aktuality

 • 00_praga_int_spalna_a2051_round_02_orez.jpg

  Již nyní -3 % z kupní ceny bytu

  Zjisti více
 • kolbenova-v_c7_4_small-1.jpg

  Zvýhodněná cenová nabídka na vybrané byty projektu Kolbenova park

  Zjisti více
 • kolbenova_vnitroblok_c5_3_small.jpg

  Hrubá stavba první budovy vysočanského KLBNV Parku je dokončena. Známá je i podoba jeho zeleného vnitrobloku

  Zjisti více