CPI Property Group zahájí prodej další etapy Rodinných domů Březiněves

zdene-k-havelka-vlevo-vy-konny-r-editel-cpi-property-group-jir-i-haramul-vpravo-starosta-me-stske-c-a-sti-praha-br-ezine-ves-1.jpg

Praha, 28. května 2018 – Realitní investiční skupina CPI Property Group oznámila, že zahájí prodej další etapy rezidenčního projektu Rodinné domy Březiněves. Tento úspěšný projekt, rozdělený do několika stavebních etap, obsahuje celkem 115 exkluzivních domů. První tři etapy čítaly 75 domů různých typů a všechny domy byly prodány ještě před dokončením. Čtvrtá etapa, která jde nyní do prodeje, nabídne zájemcům 30 domů.

V sobotu 26. května se zájemci o bydlení v Březiněvsi v rámci dne otevřených dveří mohli seznámit s právě dokončovanou etapou domů projektu Rodinné domy Březiněves. Mimo prohlídky hrubé stavby domů se návštěvníci akce mohli prostřednictvím brýlí pro virtuální realitu „projít“ i fotorealistickými 3D modely jejich interiéru. Domy o velikosti a dispozičním řešení 4+kk až 6+kk, splňují vysoké standardy použitých materiálů a jsou energeticky velmi úsporné. Realitní skupina CPI vnímá odpovědnost vůči místům svého působení, a tak součástí Dne otevřených dveří byl i slavnostní ceremoniál u příležitosti předání symbolického šeku na 100 tisíc korun Mateřské škole Březiněves.

„Jsme nadšeni, že zájem o náš projekt v Březiněvsi je tak velký, že takřka vzápětí, po zahájení prodeje byly všechny tři etapy prodány. Předpokládáme, že se obdobný scénář zopakuje i v případě další etapy,“ uvedl Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group.

„Jako starosta i jako zastupitel Magistrátu hlavního města Prahy sleduji mnohdy velmi vyostřené vztahy mezi developery a obyvateli jednotlivých městských částí. Jsem velmi rád, že se společnost CPI snaží aktivně přispět ke zlepšení úrovně služeb městské části Březiněves, v tomto případě konkrétně naší Mateřské školky. Zodpovědnému developerovi totiž záleží nejen na prodeji, ale i na kvalitním životě svých zákazníků a jejich sousedů. Doufám, že naše spolupráce bude v tomto duchu pokračovat," řekl při převzetí finančního daru starosta městské části Březiněves, Jiří Haramul.

Rodinné domy Březiněves nabízí bydlení v nadčasové architektuře a zasazené do klidné lokality uprostřed zeleně. Projekt zahrnuje variantní řešení solitérních domů, dvojdomků i řadových domů. Jejich realizace plynule navazuje na stávající zástavbu, přičemž hlavní páteřní komunikace s chodníky po obou stranách propojila ulice V Křepelkách a Na poli, ostatní komunikace jsou řešeny jako zklidněná obytná zóna s omezeným pohybem vozidel. Moderní projekt ve svých standardech používá vysoce kvalitní materiály, zamýšlí se nad individuálním dispozičním řešení domů a samozřejmostí je i dostatek zeleně včetně živých plotů do ulice.

Architekti projektu mysleli i na místo pro setkávání nových sousedů. Multifunkční park poskytne klidovou relaxační část s posezením a zahradní úpravou i bezpečné moderní dětské hřiště, které nabídne spoustu zábavy pro děti každého věku. Bydlení v Březiněvsi je oblíbené také pro skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost a umožňuje novým obyvatelům vymanit se z ruchu velkoměsta, ale zároveň mu být nablízku.

Více informací o projektu Rodinné domy Březiněves naleznete na www.domyvbrezinevsi.cz

Další aktuality

 • 00_praga_int_spalna_a2051_round_02_orez.jpg

  Již nyní -3 % z kupní ceny bytu

  Zjisti více
 • kolbenova-v_c7_4_small-1.jpg

  Zvýhodněná cenová nabídka na vybrané byty projektu Kolbenova park

  Zjisti více
 • kolbenova_vnitroblok_c5_3_small.jpg

  Hrubá stavba první budovy vysočanského KLBNV Parku je dokončena. Známá je i podoba jeho zeleného vnitrobloku

  Zjisti více